top of page

TSUBOKI - masaż punktów młodości
Kompleksowy masaż wielopoziomowy. ZEWNĘTRZNIE daje wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz poprawę mikrokrążenia podskórnego. Na poziomie mięśni poprawia ich napięcie oraz możliwość kształtowania owalu twarzy. Na poziomie MERIDIANÓW przebiegających przez twarz daje efekt równowagi całego organizmu. Drenaż LIMFATYCZNY wspomaga usuwanie toksyn. Masaż obejmuje twarz, dekolt, kark, barki i głowę. Może być uzupełniony etapem aktywnej pielęgnacji.                     

Królewski lift - masaż twarzy anti-age
Unikalna kompozycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi. Daje spektakularne uczucie ujędrnienia skóry i zwartości. Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Masaż może być wykonany w jednej z dwóch wersji: liftingująco-stymulującej lub liftingująco-relaksującej, dzięki indywidualnie dobranym sekwencjom, decydując o charakterze całego zabiegu i jego efektach.                    

Refleksologia Anti-age
Wyjątkowa metoda pracy na twarzy, która poprzez wielopoziomowe oddziaływanie wpływa na widoczne polepszenie jej wyglądu oraz ogólną poprawę stanu całego organizmu. Jest terapią holistyczną. Traktuje człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i ducha. Poprzez jej działanie organizm wykorzystuje cały swój potencjał, regeneruje i leczy się sam. Terapeuta jedynie pomaga mu uaktywnić wszystkie jego moce. Zastoje i blokady zostają usunięte, dzięki czemu następuje sprawniejszy przepływ energii, krwi i limfy. Refleksologia poprawia napięcie  i wzmacnia mięśnie twarzy, daje efekt liftingu i spektakularnego spłycenia zmarszczek, dotlenia i odżywia tkanki. Skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna, ma lepszy koloryt, worki i cienie pod oczami wyraźnie się zmniejszają. Masaż wycisza i usprawnia pracę systemu nerwowego. Przynosi głęboki relaks i uczucie błogostanu.
Wszystkie procesy, które zachodzą w organizmie pod wpływem Refleksologii, mogą się odbywać dzięki połączeniom układu nerwowego z zewnętrznymi częściami ciała, jak i z jego wewnętrznymi organami oraz dzięki powięzi, a także energii płynącej w meridianach. Reakcja na wykonany zabieg może wystąpić bezpośrednio lub w ciągu 24-48 godz. Efekty pożądane osiągamy bezpośrednio lub po kilku (przynajmniej 10) zabiegach wykonywanych w odstępie 4-7 dni.
Zabieg polecany do cery dojrzałej, poszarzałej, w złej kondycji oraz jako wyjątkowo skuteczna profilaktyka starzenia się skóry. Idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy skarżą się na bóle głowy, migreny, brak koncentracji, problemy z zasypianiem. Przyniesie ulgę w momentach przemęczenia i nadmiernego napięcia.

Druga Skóra - zabieg na twarz biologicznie regenerujący
Wielofazowy zabieg z zastosowaniem biozgodnych ze skórą składników, dający zachwycający efekt widocznie odmłodzonej „nowej skóry”. Odżywia, rewitalizuje i usprawnia naturalnie występujące w skórze procesy regeneracji. Następuje wyraźna redukcja zmarszczek i rozświetlenie kolorytu. Skóra wygląda jakby uległa metamorfozie – jest jedwabiście gładka, miękka w dotyku, pełna życia i młodzieńczej witalności. Zyskuje bardziej zwartą strukturę, piękny koloryt, jest silnie ujędrniona, nasycona wilgocią, zregenerowana. Polecany jako doskonały zabieg bankietowy, w dniu poprzedzającym wyjście, lub w serii jako intensywna kuracja głębokiej rewitalizacji.
Efekty zabiegu spotęgowane są indywidualnie dobranym do potrzeb masażem twarzy (Refleksologia Anti-age, Królewski Lift lub masaż Tsuboki).

Men-esthetic - zabieg na twarz biologicznie regenerujący męską skórę
Zabieg odnowy biologicznej zmęczonej skóry twarzy i okolicy oczu. Szczególnie polecany do skóry narażonej na długotrwały kontakt z klimatyzowanym powietrzem i długotrwałą pracą przy komputerze. Z objawami suchości, słabo nawilżonej, o szarym kolorycie. Działa rewitalizująco
i antystresowo, pobudza metabolizm, daje ukojenie powiekom. Zmniejsza widoczność „worków” i cieni pod oczami. Zapobiega i redukuje objawy starzenia się skóry. Dobrane indywidualnie ruchy masaży twarzy i karku wprowadzają w głęboki relaks całe ciało.

Masaż ciała specjalnie dla Ciebie
Autorski masaż relaksacyjny rozluźniający całe ciało, obejmujący je dosłownie od stóp do głów. Indywidualnie modyfikowany tak, żeby był jak najlepiej dostosowany do kondycji, stanu i potrzeb ciała. Łączy różne techniki, dzięki czemu rozluźnia na wielu poziomach. Przynosi ulgę obolałym mięśniom, poprawia ich odżywienie, rewelacyjnie wpływa na stan skóry, czyniąc ją bardziej jędrną i doskonale nawilżoną, uspokaja umysł i skutecznie poprawia nastrój. Masaż wykonywany jest na wysokiej jakości naturalnym oleju.

Terapia mięśniowo-powięziowa
Ostatnie lata badań pokazały, że ruchy ludzkiego ciała to coś dużo bardziej złożonego niż czynności pojedynczych mięśni. Długo pomijana przez anatomów powięź jest w tej funkcji niezwykle ważnym elementem. Otacza każde pojedyncze włókno mięśniowe, mięśnie i  wreszcie obejmuje całe ciało, nie posiada punktów końcowych, a jedynie łączy się i płynnie przechodzi w inne struktury, takie jak torebki stawowe, więzadła czy ścięgna. Poprzez działanie w jednym miejscu, dzięki szczególnym właściwościom tej niezwykłej struktury, jesteśmy w stanie wpływać na cały organizm. Dzięki wykorzystaniu szczególnych  technik uwalniających napięcia powięzi terapia bezpośrednio wpływa na stan obejmowanych przez nią tkanek. Znosi napięcia mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe, poprawia ruchomość stawów oraz zakres ruchów.
Szczególnie wskazana:
- w przypadku wszelkich napięć ciała powodujących dyskomfort i ból,
- po urazach – zarówno w trakcie gojenia jak i w celu usprawnienia narządów ruchu,
- po intensywnym treningu w celu przyspieszenia regeneracji.
Terapia w zależności od indywidualnego przypadku i wskazań może być uzupełniona innymi technikami masażu wspomagającymi poprawę stanu organizmu.                        

Królewski Masaż Karku
Autorski masaż, który dociera do napiętych mięśni górnej części pleców, karku, szyi i ramion oraz obejmuje głowę. Wspaniale rozluźnia i łagodzi ból mięśni karku, szyi i obręczy barkowej. Połączenie chwytów relaksacyjnych i terapeutycznych intensywnie rozluźnia plecy, obciążane np. przyjmowaniem długotrwałych i niekorzystnych pozycji (przed komputerem czy w samochodzie). Daje uczucie ulgi, głębokiego relaksu, błogości.                                   
Królewski Masaż Głowy
Szczególnie polecany osobom przemęczonym, zestresowanym, mającym problem z zasypianiem , gdy „głowa jest ciężka od nadmiaru myśli”. Wykorzystuje techniki masażu refleksologicznego i powięziowego, dzięki czemu uwalnia nagromadzone napięcia nie tylko w tym obszarze, ale pozytywnie wpływa na całe ciało.  Obejmuje głowę, kark, barki i ramiona.  Mieszanka relaksujących i ożywczych ruchów pomaga rozluźnić tkanki, a jednocześnie poprawia krążenie skóry głowy, co pozytywnie wpływa na stan włosów. Masaż wykonywany jest na specjalnym oleju o dobroczynnych właściwościach dla włosów i skóry głowy.

Królewski Masaż Dłoni
Odprężający masaż, który obejmuje dłonie i ręce aż do barku. Rozluźnia napięcia mięśni wynikające m.in. z długotrwałej pracy przy komputerze, czy prowadzenia samochodu. Pozytywnie działa na stawy poprzez poprawę ich odżywienia. Dzięki wykorzystaniu oddziaływania na punkty refleksologiczne i linie meridianowe, daje przyjemne uczucie odprężenia w całym organizmie.
Masaż wykonywany jest jako dodatek do zabiegów na twarz i ciało.

Poczuj Ciało - peelingujący masaż ciała
Doskonałe połączenie odprężającego masażu oraz peelingu wykonywanego zgodnie z ideą zabiegów wschodu. Prawie godzinny masaż pomaga pozbyć się skutków stresu i dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Peeling na bazie wulkanicznego perlitu spektakularnie wygładza, nawilża i regeneruje płaszcz hydrolipidowy. Aromaterapeutyczny olejek ze skórek mandarynki urzeka pięknym zapachem i wyzwala pozytywne emocje.
Polecamy szczególnie osobom zmęczonym, z przesuszoną, podrażnioną skórą, jak również kobietom w ciąży i po porodzie.

Masaż Abhyanga + Mukhaabhyanga
Jeden z najbardziej kompleksowych masaży Ayurvedyjskich. Łączy masaż całego ciała z masażem twarzy. Ma na celu zrównoważenie i pobudzenie naszej energii aby pozostać zdrowym bądź przywrócić nam zdrowie. Masaż  dostosowujemy indywidualnie od poziomu energetycznego klienta aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne.

Masaż klasyczny całego ciała
Masaż  wykonujemy  na całym ciele podczas jednej sesji terapeutycznej z wykorzystaniem technik masażu klasycznego. Wskazania do masażu: ból mięśni i stawów, stan po  rekonwalescencji, w stanach wyczerpania, u sportowców, w nerwicach typu psychogennego.

Masaż Tkanek Głębokich
Masaż  polega na pracy z warstwami tkanek w celu ich rozluźnienia, wydłużenia oraz uwolnienia zbędnych napięć, daje szerokie możliwości zastosowania i nadzwyczajne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Technika ta powoduje większą głębokość i precyzję zabiegu niż inne formy masażu. Ma świetne zastosowanie w przypadku przewlekłego napięcia. Pomaga odblokować krążenie i zniwelować ból, zmniejszyć ograniczenie ruchu, lub stan zapalny w sposób efektywny i przyjemny dla pacjenta.


 

  • 30 min

    90 złotych polskich
bottom of page